T
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • čau, jezdíš někde rF2? Chystáme rozjet nějaké eventy a děláme i vlastní mód :) pokud bys měl zájem jezdit s náma a testovat nebude problém, vše najdeš na www.relaxsimracers.eu , web nový a začínáme zrovna aji sezonu (poslední) na rF1, ale moc lidí nemá zájem tk se to možná zruší a bude only rF2, moc informací tam o rF2 prozatím vše ztm děláme. Neber to jako spam, snažíme se udělat českou komunitu na rF2. Snad se uvidíme
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Back
Top