K Szczech
Last Activity:
Jul 11, 2016
Joined:
Oct 5, 2010
Messages:
1,720
Likes Received:
45

Followers 2

Location:
Poland
Occupation:
Software developer

K Szczech

Registered, from Poland

K Szczech was last seen:
Jul 11, 2016
    1. thomasashley.johnson
      thomasashley.johnson
      I am interested in using your shader pack on my mod.
    2. DrR1pper
      DrR1pper
      Very nice lap in corvette @ mid-ohio K Szczech. That was very enjoyable to watch. You drive very smooth and well balanced and carrying a lot of speed through the corners.
    3. Lengyel
      Lengyel
      Witam,

      Jestem na etapie konwersji moda z rF1 do rF2 i napotkalem problem z wyswietlaniem obiektu wccarbody w grze (rF2), ktory wyglada nienaturalnie, jest za bardzo matowy... nie widac efektu polysku i odbicia.
      Kolejny problem to obiekt discglow. Obiekt ten powinien sie uaktywniac tylko w momencie hamowania, a w moim przypadku wyswietla sie caly czas.
      Problem niedzialajacych swiatel zostawilem na sam koniec, bo na ten temat nie mam praktycznie zadnej wiedzy.

      Moja znajomosc jezyka angielskiego jest slaba, co przeszkadza mi w zrozumieniu podstaw i calkiem mozliwe, ze moj problem to pryszcz.

      Do konwersji obiektu uzywam programow 3dSimEd v3(jestem posiadaczem licencji), 3dsMax 2010 + pluginy ISI oraz Photoshop CS5 + plugin nVidia DDS.

      Moze bylbys w stanie mi pomoc?

      Pozdrawiam
      Przemek
  • Loading...
  • Loading...
  • About

    Location:
    Poland
    Occupation:
    Software developer
    Advanced realtime rendering

    Signature

    SRPL Shader Pack v0.92 is now available for modders: announcements / discussion
    "Be kind whenever possible. It's always possible." - Dalai Lama